Forum Najlepsze Telenowele Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Streszczenia Odcinków...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Telenowele Strona Główna -> Telenowele Powtórkowe / Ukryta Miłość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hermosa
Administrator
AdministratorDołączył: 14 Mar 2007
Posty: 4371
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Boguchwała/Rzeszów
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 15:54, 11 Gru 2013    Temat postu:

Odcinek 101, 11.12.2012
Magda nakazuje don Aquilesowi zostawić Lucianę w spokoju. On zapewnia kobietę, że chce jedynie pomóc dziewczynie i nie ma złych intencji. Marcial przynosi Violecie prezent. Wyznaje jej miłość i przyrzeka, że nic go już nie łączy z Flor. Całują się. Patricio relacjonuje matce przebieg rozprawy sądowej przeciwko ich rodzinie. Luciana ma mieszane uczucia – z jednej strony pragnie, żeby jej ojciec oczyścił się z zarzutów, ale z drugiej wie, że to pogrąży rodzinę Torreslanda, a zwłaszcza Patricia i Rodriga. Oscar mówi Maximinowi o połowicznym sukcesie z łapówkami – niestety, sędzia Manríquez okazuje się być nieprzekupnym, lojalnym służbistą. Matilde podaje ojcu Honestowi telefon do Luciany. Sędzia Manríquez potwierdza, że podpis Claudia został sfałszowany. Do jego rąk trafiają także zeznania Pedra Camposa, który przyznaje się do zaplanowania oszustwa. Claudio zostaje uznany za niewinnego. Maximino i jego ludzie wnoszą sprzeciw. Gala zamierza zamienić salę gimnastyczną męża na pokój dla ich dziecka. Sędzia Manríquez nakazuje Maximinowi zwrócić Claudiowi połowę konsorcjum Torreslanda oraz posiadanych firm, jak i wypłacić poszkodowanemu dziesięć procent zysków z ostatnich dwudziestu lat jako zadośćuczynienie za bezpodstawne oskarżenia. Po opuszczeniu sali Maximino odmawia udzielenia jakichkolwiek wywiadów. Media rzucają się na Claudia, który prosi reporterów, aby napisali, że jest niewinny.

Odcinek 102, 12.12.2012
Roselena czyni wyrzuty mężowi, że dopuścił do przegranej w procesie. Brígida informuje Galę o wygranej Claudia. Maximino prosi synów o wsparcie. Patricio nie rozumie, skąd u ojca wzięła się nienawiść do Linaresa. Luciana cieszy się, że jej ojciec oczyścił się z zarzutów. Sprawia mu ogromną radość nazywając go „tatą”. Mężczyzna obiecuje, że odzyskają stracony czas i zawsze będzie przy niej. Brígida donosi Roselenie, że ojciec Honesto wie już o ciąży Luciany od Matilde. Roselena zwraca się z pretensjami do Magdy i ściska ją za ramię. Wchodzi Patricio i nakazuje matce puścić kobietę. Jana pyta Melissę, dlaczego już do nich nie przychodzi. Ta odsyła ją z tym pytaniem do matki. Gala mówi Rodrigowi, że wie już o jego przegranej i o tym, ile pieniędzy stracili jako mąż i żona. Rodrigo nie chce słuchać żony i wychodzi, a później skarży się na nią bratu. Patricio chce z nim porozmawiać o Lucianie, ale Rodrigo nie chce. Wtedy ten oznajmia mu, że Luciana spodziewa się jego dziecka. Rodrigo jest zaskoczony.

Odcinek 103, 12.12.2012
Patricio sugeruje bratu, żeby czym prędzej zobaczył się z Lucianą. Rodrigo nie może wybaczyć matce, że ukryła przed nim ciążę Luciany, kobiety jego życia. Roselena przeklina Lucianę. Lastra prosi Violetę, żeby wpłynęła na Ofelię i nakłoniła ją do zmiany zdania. Rodrigo oznajmia Gali, że wyjeżdża, ale nie chce jej powiedzieć dokąd. Gala próbuje go szantażować ich dzieckiem, ale on ją ignoruje i podkreśla, że Luciana także jest z nim w ciąży. Gala, w desperacji, wmawia mu, że Luciana przespała się z innym, ale on jej nie wierzy i wychodzi. Roselena nie chce wspomóc finansowo męża. Rodrigo zjawia się niespodziewanie w domu Paz i staje twarzą w twarz z Lucianą. Maximino złości się na Rodriga, ponieważ ten nie zjawił się na zebraniu. Luciana przyznaje, że jest w ciąży. Rodrigo pragnie być ojcem dla jej dziecka, ale ona go odtrąca i mówi, że zamierza ułożyć sobie życie na nowo, tak jak on. Zazdrosny mężczyzna pyta, czy ma na myśli Claudia. Luciana potwierdza, po czym mówi mu prosto w oczy, że już go nie potrzebuje i wyprasza z domu. Rodrigo oświadcza Lucianie, że nie pozwoli, aby jego dziecko nosiło nazwisko innego mężczyzny. Claudio mówi Melissie, że zamierza kupić dom w San Francisco el Alto, aby być bliżej Luciany i wnuka. Luciana oznajmia Rodrigowi, że ich dziecko będzie miało dwa nazwiska, Torreslanda Linares. Rodrigo nie rozumie skąd taki pomysł. Luciana wyjaśnia mu, że jest córką Claudia, że Roselena rozdzieliła ją z ojcem i oddała pod opiekę Paz i Galdinowi, a Claudiowi wmówiono, że umarła. Rodrigo błaga Lucianę na kolanach o przebaczenie za krzywdy, jakie jej wyrządził.

Odcinek 104, 13.12.2012
Rodrigo i Luciana przytulają się i płaczą. Gdy pojawia się Paz, Rodrigo dziękuje kobiecie, że wychowała Lucianę jak własną córkę. Przyznaje, że dopiero teraz zrozumiał, dlaczego Roselena nie chciała zaakceptować ich związku i przeprasza, że dopuścił do rozwodu. Do tego także obiecuje, że otoczy opieką Lucianę i ich dziecko. Gala jest zła, bo Rodrigo nie odpowiada na jej telefony. Domyśla się, że jest z Lucianą. Rodrigo ma pretensje do ojca, że nie powiedział mu o tym, co Roselena zrobiła Claudiowi. Maximino tłumaczy się, że dopiero niedawno o wszystkim się dowiedział i prosi, żeby nie oceniał matki, bo jest chora. Gala czyni wyrzutowi mężowi, ale on po raz kolejny ją ignoruje i mówi, że nie chce znać ani jej, ani własnej matki. Patricio chwali się Constanzie ze swoich postępów. Luciana opowiada ojcu o wizycie Rodriga. Maximino nie może pogodzić się z tym, ze jego fortuna przejdzie w ręce Linaresa. Wpada na pomysł przepisania części majątku na żonę i synów. Claudio wręcza Lucianie kopię testamentu i prosi, żeby zgodziła się zostać jego jedyną spadkobierczynią.

Odcinek 105, 13.12.2012
Maximino jest obrażony na Melissę za to, że podczas procesu kibicowała Claudiowi. Claudio mówi Lucianie, że musi się przygotować na stawienie czoła rodzinie Torreslanda, albowiem wkrótce zostanie udziałowcem w firmie. Maximino zwraca się z pretensjami do Pedra, że zeznał na jego niekorzyść. Gala i Roselena rozmawiają na temat wyjazdu Rodriga i próbują go przyspieszyć. Rodrigo oznajmia, że nie pozwoli żadnej z nich decydować o jego życiu. Rodrigo pyta matkę, czy to prawda, że oddała Lucianę pod opiekę Paz. Kobieta przytakuje i opowiada o lęku, jaki towarzyszył jej od tamtego czasu, który nasilił się wraz z pojawieniem się Luciany w ich domu. Rodrigo zarzuca matce, że zniszczyła mu życie rozdzielając go z Lucianą. Roselena płacze i próbuje się wytłumaczyć; mówi, że kierowała nią chęć zemsty na Aurorze, kochance Maximina, dlatego nie ma wyrzutów sumienia. Rodrigo namawia matkę, żeby opowiedziała całej rodzinie prawdę. Claudio prosi Lucianę, żeby pojechała z nim do stolicy i była obecna przy wręczeniu wyroku przez sędziego. Roselena zwołuje całą rodzinę i opowiada jej o tym, co zrobiła z dzieckiem Aurory.

Odcinek 106, 14.12.2012
Roselena opowiada rodzinie o tym, jak została zdradzona przez męża. Maximino zaprzecza, jakoby utrzymywał w przeszłości romans z Aurorą i ostrzega żonę, że nie pozwoli jej zrzucić na niego winę za podłość, jaką wyrządziła Claudiowi. Ojciec Honesto wstawia się za Roselenę i prosi Patricia oraz Rodriga, żeby nie żywili urazy do matki. Claudio wręcza córce prezenty. Maximino uprzedza żonę, że będzie jej trudno zdobyć przebaczenie synów. Rodrigo przyznaje przed Janą i Patriciem, że Roselena potrzebuje pomocy, ale odmawia powrotu do domu. Wciąż czuje się zbyt zraniony. Luciana bierze na siebie winę za cierpienie, jakie spotkało Janę, Rodriga i Patricia. Paz i Magda przekonują ją, że jedyną winowajczynią jest Roselena. Patricio dzwoni do Luciany. Mówi jej, że jest mu wstyd za rodzinę i prosi o przebaczenie za krzywdy, jakie wyrządziła jej Roselena. Luciana obiecuje mu, że bez względu na wszystko zawsze będzie na jego zawołanie i nigdy nie zrobi niczego, co mogłoby sprawić mu ból. Patricio mówi Lucianie, że oddałby za nią własne życie.

Odcinek 107, 14.12.2012
Rodrigo proponuje Claudiowi, aby nie mieszali spraw zawodowych z osobistymi. Obiecuje mu, że weźmie na siebie odpowiedzialność za dziecko Luciany i ma nadzieję, że ta pozwoli mu być blisko syna. Roselena nie może znieść faktu, że Luciana wróciła do ich życia, a Claudio może ją nawet wprowadzić do zarządu firmy. Aldo nie może dostać się do swojego komputera, aby sprawdzić stan finansowy Piekła. Don Aquiles nazywa Magdę służką Paz. Kobieta odpłaca mu się tym samym i obrzuca go obelgami. Mecenas Barrera przegląda kopię pozwu rozwodowego jaki pokazuje mu Violeta i stwierdza, że dokument jest nieprawdziwy. Roselena ostrzega Galę, że jeśli Luciana urodzi syna, będzie on spadkobiercą Rodriga. Violeta mówi Serenie i Ofelii o tym, że została oszukana przez Marciala i dlatego nigdy więcej nie uwierzy już w miłość. Claudio dziękuje Lucianie, że zgodziła się wejść do firmy. Luciana mówi mu, że jej miejsce jest u jego boku i chce dzielić z nim wszystkie radości i smutki. Prosi jedynie, aby trzymał ją z daleka od Rodriga i pozwalał odwiedzać matkę i przyjaciół na wsi. Roselena mówi Gali i Juliecie, że Claudio przepisał cały swój majątek na Lucianę i teraz służąca stała się udziałowcem firmy Torreslanda.

Odcinek 108, 17.12.2012
Gala mówi Rodrigowi, że nigdy nie da mu rozwodu. Claudio oznajmia Marianicie, Fabianowi, Lorenzowi, Ofelii, Estelii i Violecie, że Luciana przejęła to, co musiała mu zwrócić rodzina Torreslanda i od tej pory jest udziałowcem w konsorcjum. Rodrigo zapewnia brata, że dotrzyma swoich obowiązków i uzna dziecko Luciany. Roselena sprzeciwia się temu. Violeta nazywa Marciala kłamcem. On próbuje się tłumaczyć, ale zostaje spoliczkowany i uciszony. Gala żali się Fernandzie i Valentinie, że mąż spycha ją na sam koniec kolejki i woli być z każdym innym, byle nie z nią. Valentina przypomina Gali, że dobrze wiedziała, że tak się stanie. Gala nie potrafi znieść krytyki i wyprasza je obie. Lorenzo nie chce przyjąć pomocy od Claudia. Lastra błaga Ofelię o kolejną szansę. Mówi, że jest gotowy się dla niej zmienić, ale ona mu nie wierzy. Rodrigo wyznaje Lucianie, że naiwnie myślał, że ją i Claudia coś łączy, dlatego poślubił Galę. Zapewnia dziewczynę, że na zawsze jest i będzie jedyną miłością jego życia.

Odcinek 109, 17.12.2012
Luciana nie chce dłużej słuchać o miłości i prosi Rodriga, żeby o niej zapomniał, bo ich związek to już przeszłość. Constanza przekonuje Roselenę do wykonania badań zapisanych przez lekarza. Maximino przedstawia w konsorcjum Claudia i Lucianę jako jej nowych udziałowców. Don Aquiles planuje wyjazd do stolicy. Patricio pokazuje Lucianie swój gabinet. Dziewczyna wyznaje mu w sekrecie, że czuje się nieswojo i chciałaby wrócić do domu na wsi. Rodrigo widzi jak Luciana wychodzi z gabinetu Patricia i myśli, że jego brat zakochał się w niej. Gala ostrzega Lucianę, aby trzymała się z daleka od Rodriga. Luciana sugeruje jej zwrócić się z tą prośbą do Rodriga i zwraca jej uwagę, że nie zapukała przed wejściem. Gala jest wściekła na Rodriga, że nie traktuje jej jak na męża przystało. Rodriga wyprasza ją ze swojego gabinetu. Luciana nie chce pracować w konsorcjum i prosi ojca, żeby pozwolićł jej wrócić do Paz i Magdy, gdzie mogłaby zająć się ceramiką. Roselena żali się ojcu Honesto, że Rodrigo nią gardzi, a Jana i Patricio patrzą na nią z litością i próbują jej wmówić chorobę. Aby przykuć uwagę Rodriga, Gala symuluje ból brzucha i pryska się sprejem żeby sprawić wrażenie spoconej. Luciana przychodzi do kościoła. Roselena prosi ojca Honesto, żeby zostawił ją sam na sam z dziewczyną.

Odcinek 110, 18.12.2012
Roselena przysięga, biorąc Boga na świadka, że żałuje tego, co zrobiła. Luciana jej nie wierzy i nie chce jej wybaczyć. Gala cieszy się z pierwszego sukcesu. Dzwoni do Fernandy i chwali się przez telefon, że znalazła sposób na zwrócenie na siebie uwagi Rodriga. Jana mówi Patricio, że Luciana zdała znakomicie egzamin. Patricio prosi siostrę, żeby pozwoliła mu przekazać tę dobrą wiadomość Lucianie. Melissa zaprasza Claudia na kolację. Para wybiera restaurację, w której są także Oscar i Constanza. Ci drudzy zapraszają ich do swojego stołu i rozmawiają o Lucianie i Janie. Maximino jest zły, że Vicky ignoruje jego telefony. Aldo gratuluje jej odwagi. Roselena odczytuje wiadomość męża wysłaną do Vicky. Domyśla się, że mąż ją zdradza. Zarzuca mu niewierność i domaga się wyjaśnień. Maximino przyznaje, że spotyka się z inną kobietą od czasu, jak ona przestała zaspokajać jego potrzeby. Matilde prosi Rodriga, żeby wybaczył matce, ale on uparcie odmawia i zarzeka się, że nigdy nie wróci do dawnego domu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Telenowele Strona Główna -> Telenowele Powtórkowe / Ukryta Miłość Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Soft.
Regulamin