Forum Najlepsze Telenowele Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Streszczenia odcinków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Telenowele Strona Główna -> Telenowele TVN i TVN7 / Prawdziwa Miłość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Persly
Administrator
AdministratorDołączył: 07 Mar 2007
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

PostWysłany: Nie 11:23, 11 Mar 2007    Temat postu: Streszczenia odcinków

Zachęcam do umieszczania!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
monia403
Gość


PostWysłany: Śro 9:30, 27 Cze 2007    Temat postu: Norma i Juan maja slub i wesele i synka:)

Trzeba poczekac ale norma i Juan beda mieli synka ktore nazwa david Juan.
A na slub trzeba poczekac:)
Powrót do góry
Hermosa
Administrator
AdministratorDołączył: 14 Mar 2007
Posty: 4371
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Boguchwała/Rzeszów
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 16:17, 27 Cze 2007    Temat postu:

To chyba nie ta kategoria Monia... Tzn. nie ta telenowela...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GośćPostWysłany: Pią 14:29, 27 Mar 2009    Temat postu:

Odcinek 1 - 2
Joaquin Fuentes Guerra uznaje Manuela jako swojego syna, mężczyzna tylko teraz postanowił uznać go za spadkobiercę. Manuel poznaje Antonie, która jest córką zarządcy hacjendą Joaquina. Matilde, córka Augusty i Hilaria Penalverow, zakochuje się w żołnierza, Adolfa. Joaquin umiera. Brat Matilde, Humberto, przegrywa wiele pieniędzy w kasynie. Dziewczyna chce porozmawiać z ojcem i poślubić Adolfa. Hilario mówi Auguscie i jej siostrze, Prudencii iż są zrujnowani. Humberto ma długi i spłaca je prawem własności na hacjendę ojca. Manuel poznaje Matilde. Jego przyjaciel, Sixto, namawia go by zaczął korzystać z majątku. Przyjaciółka Matilde, Pilar, która jest żonata z dużo starszym Ramonem, przekazuje jej list od Adolfa. Augusta postanawia znaleźć bogatego męża dla Matilde. Prudencia mówi jej o bogatym Manuelu. Augusta wiec chce wydać przyjęcie, na którym jej córka pozna dziedzica Joaquina. Matilde nie może się doczekać kolejnego spotkania z Adolfem. Humberto mówi Matilde iż wie ze spotyka się z żołnierzem, ale obieca iż nie powie o tym rodzicom. Manuel zada od Ezequila by oddal dług, ten proponuje mu prawo własności domu Penalver, które otrzymał od Humberta. Hilario podejrzewa iż jego córka ma romans. Nadchodzi dzien przyjęcia. Augusta dowiaduje się iż Manuel jest nieślubnym synem Joaquina. Kobieta już nie chce ożenić swojej córki z nim, chociaż jest bardzo bogaty. Humberto wyznaje matce ze założył ich hacjendę w zamian za pieniądze. Ezequil oznajmia iż prawo na własność domu ma teraz Manuel. Matilde w końcu spotyka z Adolfem. Humberto pojawia u Manuela, prosi go by oddal mu dokument w zamian za kosztowności Augusty, ale ten oznajmia iż odda go kiedy poślubi Matilde.
Odcinek 3 - 4
Manuel wyjawia Humberto iż jest zainteresowany Matilde. Augusta mimo wszystko nie chce zgodzić na ślub, bo mężczyzna jest bękartem. Prudencia mówi jej iż nikt więcej nie chce ożenić z Matilde, bo są zrujnowani. Matilde oznajmia matce iż zakochała w kimś, kto nie interesuje pieniędzmi. Augusta z pomocą Humberta dowiaduje się ze tym kimś jest Adolfo Solis, żołnierz. Humberto nie udaje się przekonać Adolfa, by zapomniał o jego siostrze. Augusta prosi córkę by nie mówiła niczego Hilario, bo to go może zabić. Hilario mdleje na ulicy i to Manuel mu pomaga. Humberto poznaje Bernardę. Matilde w nocy spotyka z Adolfem, który namawia ją na ucieczkę. Humberto prosi Bernardę, by udawała żonę Adolfa Solisa, w ten sposób rozdzieli go z Matilde.Bernarda zgadza udawać żonę Adolfa Solisa przed Matilde. Augusta zaprasza Manuela do swojego domu, bo Hilario chce mu podziękować za pomoc. Podczas rozmowy Hilario dowiaduje się iż Manuel pracuje na hacjendzie, a nie żyje jak spadkobierca. Nagle pojawia Adolfo, jednak Augusta go przegania, mówiąc iż nie pozwoli by spotykał z Matilde. Kobieta wmawia tez Hilario iż Matilde jest zainteresowana Manuelem. Bernarda pojawia w domu Augusty i oznajmia Matilde ze jest żoną Adolfa i ma z nim dziecko. Z rozkazu generała Domingueza, którego odwiedziła Augusta, Adolfo zostaje aresztowany. Matilde postanawia odnaleźć ukochanego, by wyjaśnić sytuacje z Bernarda. Na ulicy zostaje pobita. Znajduje ją Manuel, zaprowadza do swojego domu gdzie nią się opiekuje. Adolfo zostaje pobity w areszcie. Ma trafić do wiezienia.
Odcinek 5 - 6
Manuel odnosi Matilde na rękach do jej domu, gdyż dziewczyna jest ranna. Augusta jest mu bardzo wdzięczna. Kobieta nie chce uwierzyć iż Manuel jest lekarzem i cieszy bo mężczyzna widział ją bez ubrania, wiec musi ją poślubić. Kobieta zapewnia Manuela iż Matilde zgodziła się go poślubić. Z pomocą służącej, Ignacii, dziewczyna dowiaduje się ze Adolfo zaginął. Manuel oznajmia Auguscie iż pomoże im odzyskać prawo własności w zamian za ślub z Matilde, ale nie chce by dziewczyna dowiedziała o jego pomocy. Adolfo trafia do wiezienia. Manuel nie chce spłacić długu Humberta, wiec ten, u kogo on ten dług zaciągnął pojawia u Filaria.Cordero zada od Matilde by powiedziała Hilario o długu Humberta. Nagle pojawia Manuel i spłaca dług brata Matilde. Mężczyzna mówi dziewczynie iż chce by ona nauczyła się go kochać i ją caluje. Hilario wyznaje Manuelu iż jest po stronie ludzi podczas wojny. Augusta wypomina Humberto ze Manuel musiał spłacić jego dług. Prudencia przypomina matce Matilde iż poślubiła Hilaria tylko dla pieniędzy. Delfino zajmuje Adolfem w areszcie. Manuel oznajmia Auguscie iż nie chce więcej spłacać długów Humberta. W mieście pojawia Renato, brat Pilar. Matilde nie pozwala Manuelu by ją pocałował. Dziewczyna nie ma siły więcej kłamać mu, oznajmia tez Humberto iż jeśli poślubi Manuela, dopilnuje by brat nie otrzymał żadnych pieniędzy. Adolfo dochodzi do siebie i pisze list do Matilde. Nie wie ze Matilde zgodziła już zostać żoną Manuela. Dziewczyna mówi Prudencii ze po ślubie ma nadzieje iż nie będzie musiała znowu widzieć matkę i brata, którym zależy tylko na pieniądzach. Manuel powiadamia ojca Urbana iż Matilde zgodziła się zostać jego żoną.
Odcinek 7 - 8
Ojciec Urbano dowiaduje się ze Matilde zgodziła się zostać żoną Manuela. Matilde wypomina matce ze zmusiła ją do ślubu. Antonia bardzo się cieszy widząc Manuela. Hilario oznajmia żonie ze nie chce by to Manuel płacił za ślub, wiec Augusta musi sprzedać swoją biżuterie. Kobieta jednak dowiaduje się, ze Manuel już zdecydował zapłacić za ślub. Antonia dowiaduje się o przyszłym ślubie Manuela i jest załamana, bo już zakochała w niego. Augusta kłamie Matilde o tym, kto zapłaci za ślub. Pilar dostaje list od Adolfa i nie może skontaktować z przyjaciółką. Renato sugeruje Humberto, by zainteresował się Josefina, ale syn Hilaria nawet o tym nie myśli, chociaż kobieta jest bogata. Manuel poznaje Gregoria Hereide. Adolfo oznajmia Delfino ze wie kto jest odpowiedzialny za jego aresztowanie. Renato znajduje list od Adolfa u Pilar i go przeczytuje. Hilario zada od Humberta, by wyprowadził się. Humberto i Renato dowiadują się, gdzie jest Adolfo. Pracownicy w San Cayetano rozmawiają o matce Manuela. Matilde dostaje list od Pilar. Nie wie ze jej przyjaciółka z tego powodu kłóci z bratem. Hilario pyta Matilde czy wychodzi za Manuela z powodu jego pieniędzy. Matilde zapewnia Hilaria ze zależy jej na Manuelu. Renato daje Humberto list od Adolfa i Augusta następnie go pali. Matilde dowiaduje się ze to Manuel zapłaci za ślub. Renato namawia Humberta, by rozkochał w sobie bogata Josefine. Manuel planuje otworzyć szkole i szpital dla ludzi z miasteczka. Adolfo dochodzi do siebie. Matilde domyśla ze matka sprzedała ją Manuelu, pisze wiec do narzeczonego list. Antonia widzi u mężczyzny zdjęcie Matilde. Adolfo wyznaje Delfino ze postanowił uciec. Renato mówi Josefinie, ze Humberto jest nią zainteresowany. Hilario prosi Prudencie, by powiedziała mu dlaczego Matilde zdecydowała się na ślub. Matilde znowu zapewnia ojca ze zakochała w synu Joaquina, ale wie tez o długu ich domu. Humberto pojawia u Josefiny. Zapewnia ją o swoich kłopotach finansowych i ona daje mu pieniądze. Manuel pyta Matilde dlaczego nie nosi pierścionka zaręczynowego.
Odcinek 9 - 10
Antonia wyznaje ojcu Urbano ze jest zakochana w mężczyźnie, który wkrótce poślubi inna. Manuel dowiaduje się, ze rodzina Hilaria jednak wydala pieniądze na ślub. Nadchodzi dzien przyjęcia zaręczynowego. Delfino mówi Adolfo ze pomoże mu uciec. Manuel wyznaje Matilde ze po ślubie przeprowadza do San Cayetano. Zgadza by Prudencia zamieszkała z nimi. Benigno i Nazario spiskują przeciwko Manuelowi, Gervasio staje się świadkiem ich rozmowy. Benigno dowiaduje się o tym i go zabija. Matilde dowiaduje się ze nie zobaczy Manuela aż do ślubu. Augusta nie chce anulować ślubu. Prudencia wyznaje Matilde ze jej matka tez została kiedyś zmuszona do ślubu z Hilariem. Również sama Prudencia miała poślubić bogatego mężczyznę, ale sprzeciwiła rodzicom i poślubiła innego, który wkrótce zmarł. Humberto zapewnia Josefine ze jest nią zainteresowany. Odbywa się pogrzeb Gervasia, Manuel przytula załamaną śmiercią ojca Antonie. Sixto zauważa dziwne zachowanie Nazaria. Hilario wyrzuca Humberta z domu. Matilde próbuje bronić swojego brata. Manuel zgadza by w jego domu zamieszkała niania Antonii, Damiana. Matilde ma dziwne przeczucia, dotyczące Adolfa. Humberto umawia z Josefina. Delfino i Adolfo są gotowi do ucieczki. Renato prosi Josefine o więcej pieniędzy. Adolfo pojawia w Ciudad Trinidad by odnaleźć Matilde i z nią uciec. Hilario wypomina Auguscie ze powiedziała Matilde iż Manuel zapłacił pieniądze za ich długi. Ojciec Urbano podejrzewa iż Matilde nie chce wziąć ślubu. Augusta widzi w Ciudad Trinidad Delfina. Manuel zaś widzi Adolfa przez jakiś czas w Ciudad Trinidad. Augusta mówi Matilde ze Manuel nie chce już wyjechać w podróż poślubną do Europy. Pilar nie chce przyjąć Adolfa w swoim domu. Manuel obieca Matilde ze nigdy jej nie skrzywdzi. Adolfo przekazuje Pilar wiadomosc, ze chce zobaczyć z Matilde. Nadchodzi dzien ślubu. Matilde prosi Humberta, by pozwolił jej odejść, ale ten oznajmia iż jest już za późno. Matilde i Manuel biorą ślub. Pilar daje przyjaciółce wiadomosc od Adolfa już po wyjściu z kościoła. Sixto widzi jak dziewczyna wychodzi z wesela i idzie za nią. Adolfo mówi Matilde ze nigdy nie miał żony i wyznaje ze Augusta wtrąciła go do wiezienia. Sixto widzi ich pocałunek i powiadamia Manuela ze jego żona chce uciec z innym.
Odcinek 11 - 12
Manuel odnajduje Matilde w pokoju i zarzuca jej iż chciała uciec. Dziewczyna przyznaje ze jest zakochana w innym i prosi by pozwolił jej odejść. On oznajmia ze jeśli odejdzie z Adolfem, on go zabije, pozatym swoją ucieczka upokorzy Hilaria. Dziewczyna musi wrócić na przyjęcie. Augusta przekonuje Manuela, by nie mówił niczego jej mężu. Matilde zegna z Prudencia. Adolfo pojawia w domu Hilaria, jednak Augusta i Humberto groza mu bronią i żądają by odszedł. Matilde i Manuel spędzają razem noc, jednak ona oznajmia mężu iż woli o tym zapomnieć. W mieście pojawia Damiana. Adolfo kontaktuje ze swoim znajomym, informuje go ze uciekł z wiezienia. Manuel i Matilde pojawiają w San Cayetano. Adolfo wypytuje Delfina o Manuela. Benigno mówi mężu Matilde, ze dziewczyna nie jest przyzwyczajona do życia na hacjendzie. Matilde oznajmia mężowi, ze nie będzie z nim jadła przy jednym stole. Manuel prosi służbę, by zajęła jego żoną. Damiana poznaje Manuela i zastanawia co do niego czuje Antonia. Matilde dowiaduje się, ze Manuel wyjechał i postanawia uciec. Adolfo pojawia w Ciudad Trinidad i dowiaduje się, ze jego ukochana nie wyjechała z mężem w podróż poślubną. Mężczyzna postanawia dowiedzieć się czegoś, pilnując rodzinę Augusty. Ignacia, jedna ze służących, mówi Delfino gdzie jest Matilde. Manuel dowiaduje się, ze Matilde zniknela. Matilde poznaje Rosario i prosi ją o pomoc w ucieczce. Manuel pojawia jednak na miejscu i zabiera swoją żonę, źle traktując Rosario. W domu mężczyzna mówi żonie ze da jej rozwod, jeśli ona urodzi mu dziecko. Okazuje się, ze ojciec Urbano zna Rosario, mówi jej ze jej syn jest w mieście. Damiana chce zbliżyć do Matilde. Okazuje się, ze to Manuel jest synem Rosario.
Odcinek 13 - 14
Rosario prosi Manuela o prace, ale on odmawia, a następnie przedstawia ojcu Urbano Matilde. W końcu mężczyzna zgadza zatrudnić Rosario, ale robi to na życzenie żony. Manuel ostrzega Rosario, by nie próbowała pomoc Matilde w ucieczce. Ojciec Urbano doradza mężczyźnie porozmawiać szczerze z żoną. Damiana poznaje Rosario. Sixto powiadamia Manuela, ze nowy zarządca hacjendy w San Cayetano jest już w drodze. Renato i Humberto chca ożenić tego drugiego z Josefina, ale ma to być ślub fikcyjny. Rosario poznaje historie Matilde i chce jej pomoc. Antonia oskarża Rosario o kradzież i Matilde staje w jej obronie. Oznajmia mężu, ze to ona dala kobiecie biżuterie. Adolfo i Delfino znajdują prace, by zarobić na podróż do San Cayetano. Pilar odwiedza Auguste i Hilaria i jest zaskoczona wiedząc ze Renato bardzo zaprzyjaźnił z Humbertem. Rosario mówi ojcu Urbano ze Matilde nie jest szczęśliwa z Manuelem. Humberto pojawia w San Cayetano. Po rozmowie z nim, Manuel oznajmia żonie ze wraca ona do rodziców. Manuel mówi ojcu Urbano ze Matilde wraca do domu rodziców, sądzi ze to będzie najlepsze wyjście w ich trudnej sytuacji. Matilde przeprasza Antonie za poprzednia kłótnie. Manuel zastanawia czy żona nie ucieknie z Adolfem przed powrotem do rodziców. Rosario prosi Matilde, by nie zostawiała jej męża. Adolfo i Delfino jada do San Cayetano. Manuel mówi Matilde ze napisze list do Hilaria i powie mu cala prawdę, ona prosi by tego nie robił. Po chwili dziewczyna spada z konia, mężczyzna prosi ją o wybaczenie. Hilario nie chce by Humberto wrócił do jego domu. Manuel prosi Matilde, by nie odchodziła od niego. Damiana mówi Antonii ze żona Fuentesa Guerry ma wrócić do domu. Humberto oznajmia Renato ze jest zdecydowany na ślub z Josefina. Prudencia mówi Hilario, ze jedzie do Matilde. Damiana mówi żonie Manuela historie Joaquina. Adolfo i Delfino znajdują zamordowanego człowieka i dowiadują się z listu przy zmarłym, ze jest to Felipe Santamarina, który miał zostać zarządcą hacjendy w San Cayetano. Adolfo postanawia zająć jego miejsce. Matilde mówi Rosario, ze żałuje bo okłamała Manuela. Adolfo pojawia w San Cayetano jako Felipe Santamarina. Matilde jest zaskoczona widząc go. Mężczyzna spotyka z Manuelem.
Odcinek 15 - 16
Manuel opowiada Felipe o Gervasio i ostrzega go przed kłopotami na hacjendzie. Damiana mówi Matilde jak wygląda nowy zarządca. Delfino tymczasem dostaje informacje o Manuelu i jego żonie. Fuentes Guerra zaprasza Adolfa na śniadanie i chce by ten poznał jego żonę. Tymczasem Adolfo sądzi ze Matilde nadal jest dziewica. Matilde mówi Manuelu ze będą musieli znaleźć sposób, by żyć razem jak małżeństwo. Wkrótce dziewczyna widzi Adolfa i jest zszokowana. Antonia mówi Manuelu ze jego żona nie zejdzie na śniadanie. Benigno poznaje Delfina. Matilde prosi Rosario, by przekazała Adolfo list. Humberto zapewnia Josefine, ze się w niej zakochał. Antonia sądzi ze po wyjeździe Matilde będzie miała szanse zbliżyć do Manuela. Tymczasem Matilde spotyka z Adolfem i go caluje. Dziewczyna oznajmia mu ze nie może z nim uciec, bo jest już żoną Manuela i ich małżeństwo zostało skonsumowane. Manuel widzi jak jego żona wraca do domu, ale nie widzi Adolfa. Renato namawia Josefine, by swój ślub z Humbertem utrzymała w tajemnicy. Matilde nie wie co ma robić, Manuel z żalu zaczyna pić. Antonia za namowa Damiany postanawia pocieszyć mężczyznę. Delfino widzi jak dziewczyna caluje Manuela.Delfino widzi jak Manuel caluje się z Antonia i mówi o wszystkim Adolfo. Antonia mówi Damianie ze widzi szanse na związek z synem Joaquina. Adolfo zada od Benigna by wykonywał jego polecenia. Matilde widzi jak Manuel obejmuje z Antonia i zastanawia czy jest zazdrosna. Manuel oznajmia żonie, ze miał prawo szukać pocieszenia u innej, bo ona nie spełnia swoich obowiązków. Josefina mówi Humberto, ze po ślubie pozwoli mu zarządzać swoim majątkiem. Antonia dostaje od Manuela zapewnienie ze Matilde jej nie wyrzuci z hacjendy. Wkrótce Antonia rozkazuje Rosario pracować z daleka od San Cayetano, ale nie mówi całej prawdy Manuelowi. Mężczyzna mówi Rosario ze zwolni ją jeśli będzie kłócić się z Antonia. Manuel przedstawia Matilde Felipe Santamarine, którym tak naprawdę jest Adolfo. Matilde dowiaduje się od męża, ze żona Joaquina nie była jego matka i wyznaje ze jest nieślubnym dzieckiem. Damiana mówi Adolfo, ze Matilde wraca do Ciudad Trinidad. Adolfo mówi Matilde ze widział pocałunek Manuela z Antonia i namawia dziewczynę do ucieczki.
Odcinek 17 - 18
Adolfo caluje Matilde, ale ona przed nim ucieka. Augusta otrzymuje list od Manuela i chce żeby Prudencia znalazła sposób na zatrzymanie Matilde u boku męża. Ojciec Urbano wypomina Manuelu, ze pocałował Antonie. Adolfo rozmawia z Manuelem i domyśla się, ze mężczyzna nie miał nic wspólnego z jego aresztowaniem. Ojciec Urbano namawia Matilde żeby powiedziała mu co sie dzieje w jej ślubie. Manuel mówi Matilde, ze nie rozwiodą sie i próbuje ją uwieść, ale dziewczyna ucieka. Ojciec Urbano prosi Rosario, by pilnowała za Matilde. Dziewczyna wyznaje księdzu iż Adolfo pracuje w domu jej męża. Manuel i Adolfo jako Felipe przejeżdżają przez drogę, by zaczekać na Nazaria. Nagle padają strzały i Manuel z Nazariem zostają ranni. Adolfo postanawia zabrać rannego Manuela do San Cayetano. Nazario umiera. Prudencia pojawia w domu Matilde, która dowiaduje sie o postrzeleniu Manuela. Adolfo mówi Delfino, ze widział Benigna obok drogi. Antonia nie chce dopuścić by Matilde była obok rannego męża i dziewczyna ją policzkuje. Matilde zapewnia Prudencie, ze nie widziała z Adolfem. Tymczasem Damiana widzi jej spotkanie z mężczyzną i opowiada o wszystkim Antonii. Ojciec Urbano zapewnia Rosario iż jej syn powróci do zdrowia. Prudencia widzi Adolfa na hacjendzie i wypomina Matilde iż ją okłamała. Antonia podsłuchuje ich rozmowę.
Odcinek 19 - 20
Matilde wypomina Antonii, ze podsłuchuje jej rozmowy, a potem mówi Prudencii, ze porozmawia z nią o Adolfo, ale po powrocie Manuela do zdrowia. Ojciec Urbano prosi Adolfa, by wyjechał z miasta, ale ten oznajmia iż pozostanie tu dla Matilde. Rosario mówi Matilde, ze podejrzewa Benigna o postrzelenie jej męża. Josefina przygotowuje sie do ślubu. Adolfo mówi Matilde, ze Delfino widział pocałunek Manuela z Antonia. Dziewczyna mówi mu, ze już nigdy nie będą razem. Josefina i Humberto biorą ślub, ale kobieta nie wie iż jej ślub był farsa. Manuel powoli wraca do zdrowia. Humberto dochodzi do wniosku, ze nie może dłużej oszukiwać Josefiny. Humberto mówi Renato, ze nie może już dłużej kłamać Josefinie. Matilde otrzymuje list od Hilaria, który martwi sie iż nie może spłacić Manuelu długu. Manuel prosi żonę, by nigdy go nie opuściła. Adolfo słyszy jak dziewczyna mu to obiecuje. Humberto dowiaduje sie od Augusty, ze jego rodzina jest zrujnowana. Matilde mówi Prudencii, ze zostaje z mężem. Manuel pyta ją, czy zostaje dla jego pieniędzy i dziewczyna czuje sie bardzo urażona. Renato mówi Josefinie, ze może wyjechać z Humbertem do Europy. Manuel czyta list Hilaria i przeprasza Matilde. Dziewczyna spędza noc obok niego. Damiana namawia Antonie, by zbliżyła do mężczyzny. Adolfo prosi Prudencie, by przekazała Matilde iż chce ją zobaczyć.
Powrót do góry
Hermosa
Administrator
AdministratorDołączył: 14 Mar 2007
Posty: 4371
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Boguchwała/Rzeszów
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 1:58, 29 Mar 2009    Temat postu:

Dzięki... Może się zarejestrujesz???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Telenowele Strona Główna -> Telenowele TVN i TVN7 / Prawdziwa Miłość Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Soft.
Regulamin